Przeskocz do treści

Dzień Otwarty w braniewskich szkołach ponadpodstawowych

17 kwietnia 2024 r. uczniowie klasy VIII, uczestniczyli w dniach otwartych szkół ponadpodstawowych powiatu braniewskiego. Spotkali się z uczniami Zespołu Szkół Zawodowych, Zespołu Szkół Budowlanych i Liceum Ogólnokształcącego. W każdej odbyli spacery po szkolnych korytarzach i gabinetach.

Mogli poczuć atmosferę nowych miejsc oraz spotkać się z kolegami i koleżankami absolwentami. Poznali również ofertę kształcenia i warunki rekrutacji na rok szkolny 2024/2025. Uczniowie każdej z odwiedzonych szkół okazali się bardzo pomocni i chętnie udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania. Z kolei nasi ósmoklasiści mają nie lada wyzwanie. Przed nimi trudna decyzja dotycząca wyboru dalszej drogi edukacyjno- zawodowej. Trzymamy kciuki za trafne wybory!

Skip to content