Przeskocz do treści

Dzień Dziecka w klasach 1a i 6b

Dzień Dziecka w I a – dobra, bezpieczna zabawa to podstawa.
Jest wiele dni w roku, które dzieci bardzo lubią, niewątpliwie jednym  z nich jest 1 czerwca. Jest to szczególna data w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu czekają            na dzieci liczne atrakcje.

Uczniowie z klasy I a spędzili ten dzień u swojego kolegi z klasy Huberta Lewko. Rodzice Huberta oraz rodzice z trójki klasowej zadbali o moc atrakcji. Najwięcej radości sprawiły dzieciom zabawy na dmuchanym zamku. Był też czas na piłkę nożną, łowienie ryb, spotkanie z królikami, pieczenie kiełbasek. Nie zabrakło też owoców, napojów i smakowitych ciast z owocami. Zabawom nie byłoby końca, gdyby z upływem czasu nie popsuła nam się pogoda. Deszcz skrócił nasz pobyt i musieliśmy wracać. Ten wyjątkowy dzień dostarczył dzieciom wielu pozytywnych emocji i na długo pozostanie w pamięci.

Serdeczne podziękowania dla rodziców Huberta – dla pani Agnieszki i pana Darka za okazaną gościnność i pomoc oraz dla rodziców z trójki klasowej za przygotowanie poczęstunku.

Dzień Dziecka był świetną okazją do klasowych spotkań integracyjnych. Uczniowie klasy VI b skorzystali z tej okazji i wspólnie z wychowawcą (A. Wrońską) wybrali się na wycieczkę do Narusy. Tam czekał na nich wspaniały poczęstunek, przygotowany przez rodziców oraz ognisko i kiełbaski. Po wspólnym biesiadowaniu rozpoczęły się klasowe zabawy –skoki w workach, przeciąganie liny,  zabawa w chowanego i w babę Jagę.  Uczniowie świetnie się bawili, ruch na świeżym powietrzu sprzyjał odzyskiwaniu kondycji. Spotkanie zakończyło się wystrzałami i toastem szampana…..Picolo.

Skip to content