Przeskocz do treści

Dzień Bezpiecznego Internetu 2021

Zapraszam wszystkich uczniów klas VI- VIII  do udziału w konkursie pod hasłem: Jestem odpowiedzialnym Internautą- przestrzegam NETYKIETY!

Konkurs daje Wam możliwość nabycia nowych umiejętności, rozwija Waszą kreatywność i wzbogaca wiedzę na temat odpowiedzialności w sieci. Waszym zadaniem będzie utworzenie jednej z form pracy do wyboru : książeczki, komiksu, multimedialnego pokazu zdjęć lub nagrania ścieżki dźwiękowej (mini wykładu) na temat będący hasłem konkursu.

Zgłoszenia przyjmuję do 6 lutego (przez arkusz zgłoszeniowy wraz z wybraną formą pracy). Termin składania prac mija 12 lutego.
Wszystkich tych, którzy zgłoszą się do udziału w konkursie zapoznam z aplikacjami do tworzenia książeczek, komiksów i pokazów. Zapewniam, że będziecie się przy tym dobrze bawić i stworzycie przy okazji materiał edukacyjny dla młodszych kolegów i koleżanek.
Czekam na Wasze zgłoszenia. Uczcijmy razem Dzień Bezpiecznego Internetu.
Dla zwycięzców przewidziane są ciekawe nagrody. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie pod linkami:

Ogłoszenie konkurs:

Font Resize