BAL KARNAWAŁOWY

16.01.2020r. jak corocznie odbył się BAL KARNAWAŁOWY dla kl.1-3. Bal karnawałowy – z Gwarkiem – Centrum Aktywnego Wypoczynku odbył się po hasłem „ BAL MISTRZÓW SPORTU”.

Impreza została poprowadzona przez doświadczonych animatorów, były atrakcyjne zabawy i konkursy, a także profesjonalne nagłośnienie i wesołego DJ’a. Hitem programu był dmuchany twister. Uczniowie byli ubrani na sportowo oraz poprzebierani za różne postacie z bajek. Zgodnie z tradycją odbył się wybór Króla i Królowej balu- zostali Nadia i Filip z kl.III. W przerwie uczniowie mieli w klasach słodki poczęstunek zorganizowany przez rodziców. Uczniowie wykazali się ogromną energią, szaloną zabawą i pomysłowością taneczną w rytmie najnowszych hitów.